• Latviski
  • По-русски
  • In English
Nautrēnu iela 12, Rīga (karte) +371 67551881, +371 67552620

Skalošanas sūkņi

Sākums Ūdens sagatavošana Reaģenti un iekārtas Skalošanas sūkņi

PROMAX 30 SUPAFLUSH skalošonas sūkņa palielināta tilpuma tvertne (27 l) un paaugstināta sūkņa jauda nodrošina efektīvu ar duļķiem  un katlakmeni piesārņotu apkures un ūdens uzsildāmo sistēmu skalošanu, savukārt atdalāmo mehānisko daļiņu un dzelzs oksīda uztveršanai kalpo iebūvēts magnēto-mehāniskais filtrs. Tvertnes uzpildīšana ar ūdeni un izliešana tiek nodrošināta caur pārslēdzejventiļu sistēmu caur pievienotām šļūtenēm. Reverspārslēgs ļauj mainīt skalošanas šķīduma cirkulācijas virzienu, kas būtiski samazina skalošanas laiku. Komplektā – uzpildīšanas piltuve un lokanas armētas pievienošanas šļūtenes.

 

EVOLUTION skalošanas sūknis ir domāts efektīvai skalošanai no katlaakmens un citiem sadzīves ūdens uzsildīšanas ierīču siltummaiņu mehāniskiem nosēdumiem.
Neliels svars (7 kg), kompaktums un pleca siksna ļauj viegli pārnesāt sūkni bez transporta palīdzības. Visas komplektā ietvērtas sūkņa pievienošanas šļūtenes var novākt zem triecienizturīgas plastmasas vaka, kas hermētiski aizver sūkņa augšu un aizsargā no agresīva skalošanas sastāva paliekām un izgarojumiem.
Reverspārslēgs ļauj mainīt skalošanas šķīduma cirkulācijas virzienu, kas būtiski samazina siltummaiņa skalošanas laiku.
Tvertne un ar skalošanas šķīdumu saskārušas detaļas (darba rats un sūkņa piedziņa, sieta filtrs un kompresijas īscaurule, fiksējošās skrūves) ir izgatavotas no izturīgas plastmasas, kas garantē korozijas izturību un ilgmūžību.

Izdrukāt atpakaļ

Copyright: Sia "Balt Spektrs L" 2009 Izstrādāja: majaslapa.lv magento support холошня >