• Latviski
  • По-русски
  • In English
Nautrēnu iela 12, Rīga (karte) +371 67551881, +371 67552620
Rūpnieciskās iekārtas

Centrbēdzes sūkņi ar magnētisko pievadu no plastika SLM Geko

Sākums Rūpnieciskās iekārtas Sūkņi Sūkņi ķīmiski agresīvai videi Sūkņi ar MHD-piedziņu

Plastika sūknis KLAUS UNION ar magnētisko pievadu ir futerēts PTFE ķīmiskais centrbēdzes sūknis GEKO. Visi izmēri un rakstojumi atbilst DIN EN 22858. Plastika sūkņiem ir gandrīz universālā izturība pret koroziju. Pārsūknējamais šķidrums kontaktē tikai ar tādiem materiālam kā PTFE, silīcija oksīds, cirkonija dioksīds un silīcija karbīds. Plastika sūkņus KLAUS UNION ar magnētisko pievadu var izmantot īpaši agresivo šķidrumu pārsūknēšanai.

 

Sūkņa konstrukcija:
Bezblīvju centrbēdzes vienpakāpju sūknis ar magnētisko pievadu. Noslēgts darba rats no PTFE materiāla ir uzstādīts uz doba keramiskaja vārpsta. Vārpsta griežas dubultā gultnī, kas ir izgatavots no silīcija karbīda. Izolācijas korpuss ir izgatavots no kompozītmateriāla ar grafīta šķiedru (oglekļa šķiedra), futerēta PTFE vai cirkonija dioksīda.

 

Gultņi ir izgatavoti no silīcija karbīda. Labi izstrādāta atdzēsēta plūsmas cirkulācijas programma pilnīgi izslēdz gultņu veltīgo darbu. Magnētisks pievads nodrošinā griešanas momentu bez izslīdes. Magnētas uzmavas konstrukcija droši noverš jebkuras gultņa darba nevēlāmas darbības. Izolācijas korpuss droši atdala kameru ar pārsūknējamo vidi no atmosfēras. Sūknis ir pilnīgi hermētizēts.

Izdrukāt atpakaļ

Copyright: Sia "Balt Spektrs L" 2009 Izstrādāja: majaslapa.lv magento support холошня >