• Latviski
  • По-русски
  • In English
Nautrēnu iela 12, Rīga (karte) +371 67551881, +371 67552620
Rūpnieciskās iekārtas

Centrbēdzes sūkņi ar magnētisko pievadu SLM AVP/NVP

Sākums Rūpnieciskās iekārtas Sūkņi Sūkņi ķīmiski agresīvai videi Sūkņi ar MHD-piedziņu

SLM AVP un  SLM NVP sūkņi ar magnētisko pievādu ir projektētas pielietošanai īpaši smagajos ekspluatācijas režīmos un ir pieprasīti pateicoties savai drošībai, apkārtējās vides aizsardzībai un apkalpošanas vienkāršībai. Sūkņi ir pilnīgi hermetizēti un tos var pielietot toksisajā, agresīvajā, viegli gaistošā vidē, kā arī citos bīstamajos apstākļos, tādos kā naftas pārstrādē, naftas un gāzes iegūvē, ķīmiskā rūpniecībā un naftas-ķīmiskajā rūpniecībā.

 

Sūkņa konstrukcija:
Vienpakāpju horizontālā centrbēdzes sūkņa konstrukcija un aprīkojums pilnīgi atbilst API 685 standarta prasībām. Speciāla tipa sūknis projektēts ar radiālu izjaucamu korpusu un atloku savienojumu uz gultņa statnes. Spirlālveida korpuss un gultņa statne ir savienoti caur papildatbalstiem ar fundamenta plāksni. Pateicoties papildatbalstiem nelabvēlīgas termiskās izplēšanas, magnētuzmava asu novirzes sekas ir izslēgtas. Darba rats ir slēgtā tipā.

 

Magnētisks pievāds:
Magnētisks pievāds izslēdz vārpstas caurejošas izejas nepieciešanību, un tādā veidā griešanas moments no dzinēja tiek padots bez mehāniskā kontakta. Tas ir konstruktīvais rīsinājums, kas  ietver sevī divas pusuzmavas ar vienādu dažādas polaritātes magnētu skaitu, tādā veidā nodrošinot nevainojamu griešanas simetriju. Koncentrisks dizains novērš jebkuru nevēlāmo asu vai radiālo spēku iedarbību, kas var rasties darbā ar ritgultņiem. Atkarībā no padota griezes momenta, uzmavas diametrs un magnētu garums var mainīties.

Izdrukāt atpakaļ

Copyright: Sia "Balt Spektrs L" 2009 Izstrādāja: majaslapa.lv magento support холошня >